30. listopadu Lovci perel

6.12.2017

30. listopadu skončil další ročník úspěšné hry Lovci perel.  V knihovně proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů a předání věcných cen. V kategorii 2. stupeň ZŠ zvítězila Diviška Halířová. Kategorii 1. stupeň ZŠ vyhrála neuvěřitelným výkonem 103 perel (to znamená 103 přečtených knih!) Jasmínka Prausová.  Na 2. místě se umístila Ema Kašková a 3.  byla Bára Hartmannová. Vítězky obdržely nové knížky, drobné dárky z projektu Čelé Česko čte dětem a sladkosti. Hned 1. prosince startuje NOVÝ ročník Lovců perel. Děti neváhejte, a začněte hrát. Příští rok můžete stát na stupních vítězů právě vy.                                                                                                                              A nezapomeňte, že 20. a 21. prosince bude v knihovně otevřený KOUZELNÝ KRÁMEK, kde si můžete nakoupit za moriony získané odpovídáním na nepovinné otázky. Najdete velký výběr minipohádek, dárků z časopisů Barbie, Princezna, Mašinka Tomáš, W.I.T.C.H. a  Top dívka, minisady Lego Friends, Littlest Pet Shop zvířátek, notýsků, plyšáčků, samolepek, minipastelek a jiné.