ADVENTNÍ AKCE PRO DĚTI

30.11.2016

čtvrtek 1.12.:       Předčítáme dětem - vánoční příběhy

pondělí 5.12.:       Mikulášské půjčování -  každý dětský návštěvník obdrží malý Mikulášský dáreček

úterý 6.12.:         Čtenářská hodinka pro prvňáčky - adventní

čtvrtek 8.12.:       Předčítáme dětem - vánoční příběhy

úterý 13.12.:       Čtenářská hodinka pro druháčky - adventní

čtvrtek 15.12.:     Předčítáme dětem - vánoční příběhy

čtvrtek 22.12.:     Předvánoční deskohraní pro děti - přijďte si zahrát zbrusu nové hry, které si můžete pak půjčit na vánoční prázdniny.

Všechny akce pro děti začínají v 15 hod., děti ze družiny převádí knihovnice. Odchod po skončení akce přibližně v 16 hod. si rodiče s dětmi domlouvají sami. Akce pro děti jsou zdarma a není potřeba se předem hlásit.

Ve středu 21. prosince a čtvrtek 22. prosince od 13 do 17 hod. je navíc pro účastníky soutěže Lovci perel připraven tradiční vánoční krámek, kde si mohou vybrat malé dárečky, sladkosti a jiné drobnosti. Vyhodnocení celé soutěže proběhne pak ve čtvrtek 5. ledna 2017.

ADVENTNÍ AKCE PRO DĚTI