ADVENTNÍ AKCE V KNIHOVNĚ

29.11. až 30.11.2016

VÝTVARNÉ DÍLNY:

pondělí 12.12. od 17 hod.: FILCOVÉ OZDOBY

- vhodné pro začátečníky i loňské účastníky, kteří si mohou rozšířit svoji sadu nerozbitných ozdob

- dostanete od nás dárek - látkový sáček na ušité ozdoby

- s sebou si vezměte velkou jehlu na bavlnky, malou jehlu na korálky a nůžky

pondělí 19.12. od 17 hod.: FOTOALBUM V KABELCE

- přijďte si vyrobit metodou scrapbooku originální dárek pro své blízké

- s sebou si přineste alespoň šest fotografií, řezák, nůžky, tužku, pravítko, lepidlo v tyčince.

Obě výtvarné dílny jsou určeny dospělým a šikovným dětem od 10 let. Protože je potřeba připravit materiál a kapacita dílen je omezena, je nutno se předem v knihovně přihlásit, případně poslat e-mail na knihovna.zamberk@email.cz či telefonicky na č. 465 614 663.

Příspěvek na materiál je 50 Kč.

PRAVIDELNÉ  KAŽDOMĚSÍČNÍ DÍLNY SCRAPBOOKU:

Připomínáme také pravidelné dílny scrapbookového tvoření: začátečníci v úterý 29.11. a pokročilí v úterý 6.12., vždy od 17 hod. Podmínky pro přihlášení jsou stejné jako u vánočních výtvarných dílen.

TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI PRO PŘIHLÁŠENÉ - 4. lekce:

úterý 13.12. od 9 do 10 hod. a odpolední skupina od 17 do 18 hod.

čtvrtek 15.12. od 9 do 10 hod. a odpolední skupina od 17 do 18 hod.

PROSINCOVÉ AKCE PRO DĚTI:

čtvrtek 1.12.:       Předčítáme dětem - vánoční příběhy

pondělí 5.12.:       Mikulášské půjčování -  každý dětský návštěvník obdrží malý Mikulášský dáreček

úterý 6.12.:         Čtenářská hodinka pro prvňáčky - adventní

čtvrtek 8.12.:       Předčítáme dětem - vánoční příběhy

úterý 13.12.:       Čtenářská hodinka pro druháčky - adventní

čtvrtek 15.12.:     Předčítáme dětem - vánoční příběhy

čtvrtek 22.12.:     Předvánoční deskohraní pro děti - přijďte si zahrát zbrusu nové hry, které si můžete pak půjčit na vánoční prázdniny.

Všechny akce pro děti začínají v 15 hod., děti ze družiny převádí knihovnice. Odchod po skončení akce přibližně v 16 hod. si rodiče s dětmi domlouvají sami. Akce pro děti jsou zdarma a není potřeba se předem hlásit.

Ve středu 21. prosince a čtvrtek 22. prosince od 13 do 17 hod. je navíc pro účastníky soutěže Lovci perel připraven tradiční vánoční krámek, kde si mohou vybrat malé dárečky, sladkosti a jiné drobnosti. Vyhodnocení celé soutěže proběhne pak ve čtvrtek 5. ledna 2017.

PRO NEJMENŠÍ - MRKNI:

A pro ty nejmladší návštěvníky se koná ve čtvrtek 8.12. od 16 hod. MRKNI - čtenářský klub pro předškolní děti a jejich rodiče, tentokrát také s vánoční tematikou.

VÝSTAVA - POHÁDKOVÉ PŘÍBĚHY

Přijďte si připomenout známé české i cizí pohádky. Ve stylizovaných výjevech z pohádek se vám představí i některé známé osobnosti - herci, spisovatelé.

Výstava propaguje myšlenku pravidelného čtení dětem.

Přejeme všem čtenářům krásné prožití adventního času!

ADVENTNÍ AKCE V KNIHOVNĚ