Akce knihovny v prvním lednovém týdnu

4.1.2016

PRO DĚTI:

pondělí 4. ledna od 15 hod. - pravidelná čtenářská hodinka pro prvňáčky

(další se pak bude konat v pondělí 1. února od 15 hod.)

čtvrtek 7. ledna od 15 hod. - předčítáme dětem z 1. - 3. tříd.

(předčítání poté pokračuje každý čtvrtek, vždy od 15 hod.)

Poznámka: děti, které chodí do družiny, převádí do knihovny knihovnice (v družině je však nutné odevzdat lístek, že rodiče s odchodem dítěte souhlasí). Za odchod dítěte po skončení programu v 16 hod. zodpovídají rodiče (předem se s dítětem domluví, zda ho vyzvednou a nebo zda může jít samo domů, knihovnice toto nekontrolují).

PRO DOSPĚLÉ:

pondělí 4. ledna od 17 hod. - scrapbooking pro pokročilé

pondělí 18. ledna od 17 hod.  - scrapbooking pro začátečníky

Pro účastníky je připravena široká nabídka raznic, děrovaček, razítek, barev, šablon, svorek, průchodek, papírových kvítků a krajek, scrapbookových papírů, tvarovaných nůžek a dalších výtvarných potřeb. Svoje si přineste jen základní pomůcky (nůžky, lepidlo, pravítko).

Výtvarná dílna je zdarma, přispívá se pouze na materiál částkou 50 Kč každou schůzku. Účastníci získají inspiraci na dárky pro přátele nebo na dekorace do bytu. Vzhledem k nutnosti nakoupit materiál a připravit polotovary prosíme zájemce, aby se hlásili předem telefonicky na 465 614 663 nebo e-mailem na knihovna.zamberk@email.cz.