AUSTRÁLIE s dítky v zádech

2.5.2018

Známí cestovatelé a autoři oblíbených cestopisných knih se tentokrát vydali do vzdálené Austrálie.

Během tříměsíční cesty ujeli i s dětmi na kolech 4449 km a kromě nádherné Západní Austrálie projeli i další čtyři australské státy včetně Tasmánie. Domovem jim byl opět jen jejich stan. O tom, jak si jejich děti oblíbily koaly a klokany, jak všichni společně zvládali úmorná vedra a velké výkyvy teplot, o obrovských vzdálenostech, častém nedostatku vody a především o skvělých a nápomocných lidech bude jejich vyprávění a promítání.

Více o cestách Moniky a Jirky Vackových můžete najít na www.antiplano.cz a v sedmi knihách, které si můžete půjčit v naší knihovně.

V žamberské knihovně Vackovi besedovali již dvakrát a pokaždé s velkým úspěchem a pozitivními reakcemi.

Srdečně proto opět všechny zveme!

Vstupné 40 Kč

AUSTRÁLIE s dítky v zádech