BEZKONTAKTNÍ VÝDEJ KNIH

27.1.2021
Vážení čtenáři,
nouzový stav byl prodloužen do 14. února a stále trvá 5. stupeň protiepidemického systému PES. Knihovny mohou půjčovat dokumenty pouze bezkontaktně.

Připravili jsme proto pro vás bezpečný bezkontaktní výdej výpůjček. Dodržujte prosím tento postup:

1) knihy (časopisy atd.) je nutno mít OBJEDNANÉ PŘEDEM –  telefonicky či e-mailem, při objednání nezapomeňte sdělit, kdy a přibližně v kolik hodin si knihy chcete vyzvednout,

2) při příchodu zazvoňte na zvonek vpravo ode dveří,

3) na vyzvání sdělte do mluvítka jméno a že si jdete vyzvednout výpůjčky,

4) poté můžete vstoupit do zádveří a zde si vzít připravený balíček s knihami označený Vaším jménem.

Dodržujte prosím všechna preventivní opatření a do zádveří vstupujte jednotlivě.

Všechny současné výpůjčky jsou bezplatně prodlouženy do 1. března.

Chcete-li je přesto vrátit, vložte je do přepravky v zádveří, případně do schránky naproti vchodu.

Další informace pro čtenáře:
bohužel nelze vypnout automaticky rozesílaná e-mailová upozornění, že v knihovně na Vás čeká rezervace, že Vám brzy vyprší roční poplatek apod. Nevěnujte jim pozornost, vše vyřešíme, až bude knihovna standardně otevřena.

Děkujeme za pochopení a už se moc těšíme, až se zase budeme moci v knihovně setkávat.