Nacházíte se na stránce:O knihovněAktualityDonáška knih

DONÁŠKA KNIH

29.9.2020

V případě, že z důvodu seniorského věku či chronického onemocnění patříte do rizikových skupin a obáváte se kvůli nebezpečí nákazy pobývat na veřejných místech, nezoufejte, že byste se tak nedostali k čerstvým knihám z knihovny!

Můžete nás v tom případě požádat o dodání knih k vám domů. Donášku a výběr konkrétních knih je možné domluvit na tel. 721 596 726 či e-mailu knihovnazbk@orlicko.cz.

Upozorňujeme však, že na přinesení knih není automaticky nárok, vždy posoudíme, zda vám můžeme vyhovět, protože donášku budeme zajišťovat vedle svých běžných pracovních činností. Může se stát, že z časových a kapacitních důvodů nebude možné službu zajistit všem zájemcům.

Přejeme všem našim čtenářům pevné zdraví a klidnou mysl - a mějte na paměti, že čtení je jedna z vhodných a doporučovaných činností pro tuto těžkou dobu! Určitě si z naší nabídky vyberete - ať už knihy veselé, zábavné, či napínavé, poučné.......určitě společně najdeme něco, co vás přivede na jiné myšlenky a zpříjemní vám podzimní dny.