E-KNIHY PRO ČTENÁŘE ZDARMA

23.3.2020

E-knihovna je zpřístupněna na webu Městské knihovny Praha www.mlp.cz

E-knihovna nabízí více než 1700 titulů. V nabídce je česká i světová klasická próza, současná česká beletrie, historické romány, detektivky, dobrodružné příběhy.... Vybírejte z připravených seznamů na www.e-knihovna.cz, nebo hledejte konkrétní titul v katalogu. E-knihy jsou dostupné zdarma a ve třech různých formátech vhodných k prohlížení na monitorech, čtení na mobilech i ve čtečkách.

Vážení čtenáři, velmi nás mrzí, že se v současné době nemůžeme potkávat osobně tady u nás v knihovně.

Věříme, že tento mimořádný stav brzy pomine. I pracovnice knihovny se ve spolupráci s Mgr. Ducháčkovou ze sociálního odboru MěÚ zapojily do pomoci seniorům a dalším našim spoluobčanům.

Přejeme vám všem pevné zdraví i pevné nervy!

A už teď se na vás všechny těšíme a až to bude možné, tak u nás v knihovně na shledanou!