Nacházíte se na stránce:O knihovněAktualityHarmonie domova

HARMONIE DOMOVA

7.1.2019

Vás srdečně zve na výstavu obrazů

autorky Lenky Jílkové

HARMONIE DOMOVA

Výstava potrvá od 14. ledna do 8. března 2019.

V rámci výstavy proběhne relaxační tvořivý podvečer, který se uskuteční v úterý 5.3. 2019 od 17 hod.

Na něm budete mít možnost si namalovat vlastní obrázek (již připravený pro zarámování) technikou malování na hedvábí. Vyberete si ze široké nabídky předkreslených motivů (šablon) mandal.

Tato technika nevyžaduje žádné předchozí výtvarné dovednosti. Míchání barev na přání. Speciální výklad barev a tvarů v ceně. Individuální přístup, bylinkový čaj a káva k dobré pohodě. Malý dárek.

Cena včetně materiálu a barev 700 Kč.

Je nutno se registrovat předem v knihovně: tel. 465 614 663, e-mail: knihovna.zamberk@email.cz.

Přílohy:
Výstava Malování na hedvábí p Jílková.docx