KNIHOVNA JE OD 12.DUBNA OTEVŘENA!

9.4.2021

Při návštěvě knihovny prosím dodržujte všem známá opatření – vstup pouze s respirátory, dezinfekce rukou u vchodu, dvoumetrové rozestupy.

V knihovně může být současně max. 18 návštěvníků, dovoleno je pouze půjčování a vracení výpůjček (nelze zatím pořádat akce ani zprovoznit internet pro veřejnost).

Pobyt návštěvníků uvnitř prostor knihovny musí být omezen na nezbytně nutnou dobu.

Máte-li u nás připravené nějaké rezervace, vyzvedněte si je prosím co nejdříve. Současně žádáme o rychlé vrácení knih, které již máte přečtené, na mnoho z nich čekají další zájemci.

Všechny výpůjčky jsou prodlouženy do 6. května. Poté budeme už opět vybírat zpozdné za včas nevrácené výpůjčky; dle knihovního řádu je to 1 výpůjčka/1 Kč/1 den.

Těšíme se na vaši návštěvu!