Nacházíte se na stránce:O knihovněAktualityKnihovna je uzavřena

KNIHOVNA JE UZAVŘENA

Vážení čtenáři, uzavření knihovny z důvodu vládních opatření stále trvá.

Všechny výpůjčky jsou bezplatně prodlouženy do 14. prosince. Doufáme, že knihovnu budeme moci otevřít dříve, ale chceme Vám nechat po otevření dostatek času k naplánování návštěvy knihovny.
Pokud však budou vládní omezení dál prodlužována, prodloužíme samozřejmě i termín k vrácení výpůjček.

Upozornění pro "hříšníky": výpůjčky, které měly být vráceny do 21.10. a doneseny včas nebyly, tj. už před zavřením knihovny jim uplynul řádný termín k vrácení, prodloužit nejde a program dál automaticky posílá mailové upomínky. Berte je prosím v tuto chvíli jen jako zprávu, že máte nějaké závazky vůči knihovně, ale výpůjčky se nesnažte vrátit, po dobu uzavření to nelze. Veškeré poplatky za zpoždění jsou však od 22.10. do 14.12. "zamrzlé", takže za toto období se Vám žádné nenačítají.

Kvůli prodloužení výpůjček nás tedy nemusíte kontaktovat, pokud byste však potřebovali jakoukoliv jinou informaci, jsme stále na telefonu 721 596 726, příp. 465 614 663 a na e-mailu knihovna.zamberk@email.cz a knihovnazbk@orlicko.cz .

Budeme společně doufat, že uzavření nebude dlouho trvat a znovu se v knihovně uvidíme.

Přejeme všem pevné zdraví a optimismus.