KNIHOVNA OPĚT OTEVŘENA!

Vážení čtenáři,

ještě není vše úplně hotovo a občas se tu budou pohybovat nějací řemeslníci, ale už konečně se rekonstrukce knihovny dostala do stadia, kdy je možné ji znovu zpřístupnit veřejnosti.

Od pondělí 30. října máme otevřeno v běžných provozních hodinách.

A pokud byste měli zájem a chtěli si půjčit nové knihy již teď na víkend a nevadí Vám mírně bojové podmínky, můžete přijít už dnes, otevřeno bude do 18 hod.

Knihy, které jste měli půjčené přes léto (veškeré výpůjčky od data 14. června) můžete bez poplatků vracet až do 30. listopadu.

Připomínáme, že mnoha čtenářům vypršel roční poplatek 150 Kč, u dětí 50 Kč, vezměte si proto částku s sebou, protože bez úhrady roční registrace si nelze půjčovat.

I v době, kdy byla knihovna mimo provoz, jsme pořizovali knižní novinky a letní i podzimní knižní hity tu na vás čekají.

Velmi děkujeme za trpělivost v uplynulých měsících a těšíme se na Vaši návštěvu.

KNIHOVNA OPĚT OTEVŘENA!