Kouzelný krámek Lovců perel

15.6.2021

Vloni jsme kvůli uzavření knihovny nemohli udělat slavnostní ukončení a vyhodnocení jubilejního 10. ročníku oblíbené celoroční čtenářské soutěže pro děti LOVCI PEREL. Před Vánocemi stihl proběhnout jen Kouzelný krámek. Optimisticky jsme tedy akci přesunuli na leden nebo únor 2021, ale knihovna se opět musela zavřít. Ale nebojte se, o své výhry nepřijdete! Rozhodli jsme se tento ročník výjimečně prodloužit až do 30. června 2021.

A na 28. a 29. června máme pro vás připravený další Kouzelný krámek, kde si budete moci nakoupit drobné dárečky za své moriony, které jste si vydělali zpracováváním nepovinných otázek na odpovědních kartách. Už teď prozradíme, že se kromě obvyklého sortimentu můžete těšit na LEGO mini pytlíčky ze sérií Friends, Harry Potter a Minecraft. Navíc všichni lovci perel dostanou k vyhraným perlám za odměnu nové placky. Pokud chcete začít hrát, můžete.

A od července se můžete hned zapojit do dalšího ročníku oblíbené soutěže. Přijďte si vybrat knihy perlorodky na prázdniny, rychle je přečtěte a vyplňte hrací listy a budete mít náskok!