Kurz trénování paměti pro začátečníky

3.1.2018

Městská knihovna Žamberk nabízí od ledna 2018 nový kurz TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI  pro začátečníky.

Připraveno je 6 lekcí, jednou za měsíc od ledna do června, s tímto programem:
- výklad a nácvik paměťových technik a jejich používání při nejrůznějších činnostech v každodenním životě
- cvičení na podporu koncentrace, zlepšení vybavování z dlouhodobé paměti a zrakově prostorové orientace
- procvičování logického myšlení, mozkový jogging.

Kurz je vhodný pro širokou veřejnost všech věkových kategorií, také pro matky na mateřské dovolené, seniorskou populaci, ale i osoby trpící různými formami oslabení paměti.

Přihlásit se můžete do 15. ledna 2018 přímo v knihovně, nebo na tel. 465 614 663, 721 596 726, či na e-mail knihovna.zamberk@email.cz.

Cena kurzu je 300 Kč, platí se až po absolvování první lekce. Za zmeškané lekce se peníze nevracejí.
Zahajovací lekce je 18. ledna a předpokládané termíny dalších pokračování jsou tyto čtvrtky: 15. února, 29. března, 19. dubna, 10. května a 14. června.

Kurz vede Martina Wilhelmová, certifikovaná trenérka paměti I. stupně České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging.