Kurzy TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI v knihovně

7.10.2022

Termíny trénování paměti pokračujících kurzů:

13. října od 9 hod.

13. října od 17 hod.

10. listopadu od 9 hod.

10. listopadu od 17 hod.

8. prosince od 9 hod.

8. prosince od 17 hod.

Uvedené temíny jsou určeny pro pokročilé účastníky, kteří jsou v kurzech již dlouhodobě zapsáni.

Nové zájemce o trénink paměti zveme s předstihem na přednášku s ukázkami různých paměťových technik, která se bude konat v březnu 2023 v rámci Národního týdne trénování paměti.

V naší knihovně probíhají kurzy trénování paměti s úspěchem již několik let. V kurzech se učíme stimulovat mozek  neobvyklými podněty, zkoušíme různé techniky pro efektivní využití paměti, praktikujeme mozkový jogging na rozličná témata, hrajeme originální hry, inspirujeme se navzájem. Trénování paměti není porovnávání výkonů ani testování znalostí. Nikdo se nemusí bát neúspěchu, právě naopak. Pobavíte se nad neobvyklými úkoly a podnítíte svůj mozek k vyšším výkonům.

Máte obavy ze selhávání paměti a ztráty životního komfortu s tím spojené?

Už jste uvažovali o kurzu trénování paměti?

V tom případě nezapomeňte v březnu 2023 navštívit nezávazně naši ukázkovou lekci.

Nenechte svůj mozek zlenivět!

Lekce vede Martina Wilhelmová, certifikovaný trenér paměti III. stupně

Česká společnost pro trénování paměti a mozkový jogging

www.trenovanipameti.cz