LETNÍ UZAVÍRKA KNIHOVNY

16.6. až 9.8.2023

V době prázdnin bude knihovna uzavřena od 3. července do 21. července.

Přijďte si včas vypůjčit knihy a časopisy na letní dovolenou – v novinkách naleznete bestsellery českých autorů, světovou literaturu, detektivky, fantasy knihy, cestopisy, romány pro ženy, válečnou literaturu, historické romány, komiksy, knihy o zahradničení, psychologické příručky a další žánry.

Letos si opět můžete na dovolenou zapůjčit i turistické mapy a cyklomapy a turistické průvodce mnoha zemí. Dlouhé cestování autem vám zpříjemní naše audioknihy a na deštivé dny doporučujeme vybrat některou ze společenských her.

Spousta čtení na prázdniny je připravena i pro děti – dobrodružné knihy i dívčí romány, dětské komiksy i časopisy, pohádky na CD, pro nejmenší děti máme leporela i kouzelné čtení s ALBI tužkou.

Přejeme všem čtenářům krásné prožití léta!