LETNÍ UZAVÍRKA V KNIHOVNĚ

10.7. až 31.7.2018

V době prázdnin bude knihovna uzavřena v týdnu od 23. července do 27. července.

Opět otevíráme v pondělí 30. července.

Přijďte si včas vypůjčit knihy a časopisy na letní dovolenou – v novinkách naleznete severské detektivky, fantasy literaturu, cestopisy, romány pro ženy, válečnou literaturu, historické romány, komiksy, dětské knihy i další žánry.

Klikněte v ona-line katalogu na Seznamy a novinky a zde si pak zadejte, za kolik dní dozadu chcete nové knihy zobrazit.

V novinkách máme také nové průvodce - např. Bali, Burgundsko, Nepál, Peru, Sardinie.....

Chcete-li se podívat v on-line katalogu, jaké průvodce do různých zemí a měst celého světa máme k dispozici, zadejte v on-line katalogu do řádku Signatura svazku začíná číslo 908.

Letos si opět můžete na dovolenou zapůjčit i turistické mapy a cyklomapy.

Jejich seznam se vám v on-line katalogu zobrazí, zadáte-li do řádku Signatura svazku začíná číslo 913.

Přejeme všem čtenářům krásné prožití léta, hodně příjemných prázdninových zážitků i chvil odpočinku - nejlépe s pěknou knihou.