Nacházíte se na stránce:O knihovněAktualityLovci perel 2018

LOVCI PEREL 2018

3.1.2018

LOVCI PEREL v dětském oddělení - v lednu zahajujeme již 6. ročník oblíbené čtenářské hry pro děti

Lovcem perel se může stát každý, kdo si k přečtení vybere z nabídky více jak 1350 knih, které mají na sobě samolepku s perlou a jsou to tedy knihy - perlorodky. Při půjčování ke knize dostanete domů hrací kartu s otázkami k ději. Za každou správně vyplněnou a odevzdanou kartu pak získáváte perlu.

Šňůry perel označené jmény lovců jsou po celý rok vystaveny v knihovně a po ukončení hry je dostanete domů. Nejúspěšnější lovci v mladší a starší kategorii čtenářů jsou vždy odměněni hodnotnými cenami.

Kromě perel můžete navíc za vyplnění nepovinných otázek získat knihovnické peníze - moriony. Několikrát do roka pak pro vás otevíráme knihovnický krámek, kde si za moriony nakoupíte malé dárečky, drobné hračky či něco na zub.

Neváhejte a ponořte se do hlubin příběhů!

Přijďte si vybrat knihy - perlorodky do knihovny a lov může začít.

Přílohy:
NÁŠ SEZNAM perlorodek.xlsx