Nacházíte se na stránce:O knihovněAktualityLovci perel

LOVCI PEREL

28.4.2021

LOVCI PEREL, POZOR! HRAJEME DÁL!

V roce 2020 jsme kvůli bezpečnostním opatřením a uzavření knihovny nemohli udělat slavnostní ukončení a vyhodnocení jubilejního 10. ročníku oblíbené celoroční čtenářské soutěže pro děti LOVCI PEREL. Před Vánocemi jsme měli jen Kouzelný krámek. Optimisticky jsme akci přesunuli na leden nebo únor 2021, ale byl vyhlášen nouzový stav, knihovna se musela zavřít, a už jsme ji nemohli uskutečnit. Nebojte se, o své výhry nepřijdete!

Rozhodli jsme se tento ročník výjimečně prodloužit až do 30. června 2021. Do té doby se snad covidová situace natolik zlepší, že budeme moci nejen patřičně odměnit nejlepší lovce perel, ale 28. a 29. června pro vás připravíme další Kouzelný krámek, kde si budete moci nakoupit drobné dárečky za své moriony, které jste si vydělali zpracováváním nepovinných otázek na odpovědních kartách. Už teď prozradíme, že se kromě obvyklého sortimentu můžete těšit na LEGO mini pytlíčky ze sérií Friends, Harry Potter a Minecraft. Navíc všichni lovci perel dostanou k vyhraným perlám za odměnu nové placky.

Pokud chcete začít hrát, můžete. Pokud váháte, je nejlepší doba si hru vyzkoušet, protože do konce ročníku zbývají jen dva měsíce. Během nouzového stavu se urodilo mnoho nových perlorodek, nyní si můžete vybírat z 2500 knih. Nakoupili jsme také nové komiksy a společenské hry. Nečekejte, až bude pršet, přijďte si vybrat už dnes. Těšíme se na vás.

Přílohy:
PRAVIDLA HRY LOVCI PEREL.docx