Nacházíte se na stránce:O knihovněAktualityNová služby knihovny

NOVÁ SLUŽBY KNIHOVNY

7.12.2015

Před Vánoci jsme pro naše čtenáře připravili novou službu knihovny - možnost krátkodobě si domů zapůjčit raznice (děrovačky) s vánočními motivy. Půjčování probíhá stejně jako u knih, tj. načtením čárového kódu, ale půjčit si bude možné vždy jen jednu raznici a nejdéle na jeden týden, aby se před Vánoci dostalo na co nejvíce zájemců. Případně je možné si vlastní přáníčka, jmenovky atd. přinést s sebou do knihovny a ozdobit si je z momentálně volného výběru raznic na místě. Služba bude v provozu po celý rok, protože nabízíme i raznice s jinými než vánočními motivy.

Jako každý rok knihovna v prosinci zájemcům nabízí dětské i dospělé průkazky pro nové čtenáře v originálním vánočním balení. Jako dárek můžete věnovat i zaplacení roční registrace, k čemuž od nás dostanete dárkový certifikát.

NOVÁ SLUŽBY KNIHOVNY