Od pátku 18. prosince je knihovna UZAVŘENA

15.12.2020

Vážení čtenáři, dle rozhodnutí vlády se s účinností od pátku 18. prosince 2020 omezuje provoz knihoven tak, že se zakazuje jiný výdej než předem objednaných výpůjček a jejich vracení přes výdejní okénko nebo bezkontaktně.

Prosíme Vás proto o dodržování tohoto postupu:

1) objednejte si předem knihy (časopisy, hry, audioknihy) na e-mailu knihovna.zamberk@email.cz či knihovnazbk@orlicko.cz, případně telefonicky na tel. 465 614 663 a 721 596 726. Je možné si knihy objednat i přímo přes Vaše čtenářské konto přístupné na webu knihovny (poplatky za rezervace nebudeme vybírat),

2) vyčkejte, až se Vám ozveme zpět, že jsou knihy připravené a domluvíme se s Vámi na předání,

3) až si pro knihy v domluvený čas přijdete, zazvoňte na zvonek vpravo ode dveří, případně zavolejte na 465 614 663 či 721 596 726. U dveří prosím čekejte, chvíli to trvá, než k nim doběhneme.

Bohužel nelze vypnout e-mailová upozornění, že zde na Vás čeká rezervace, že Vám brzy vyprší roční poplatek apod. Nevěnujte jim pozornost, vše vyřešíme, až bude knihovna standardně otevřena.

Výpůjčky, které máte nyní doma, není potřeba zatím vracet, všechny jsou bezplatně prodlouženy do 29. ledna 2021.

Věříme, že tento stav nebude trvat dlouho a knihovna bude moci být zase otevřena v normálním provozu. Přejeme všem klidné a pohodové Vánoce, hodně štěstí po celý nový rok a těšíme se na setkávání s Vámi!