OTA PAVEL - rybář, který miloval sport

8.1.2016

pořádá v pondělí 25. ledna 2016 od 17 hod. besedu

OTA PAVEL - RYBÁŘ, KTERÝ MILOVAL SPORT

Srdečně zveme na podvečerní posezení, kde si připomeneme známého českého spisovatele, novináře a sportovního reportéra.

O životních peripetiích rodiny Popperových, jak je zpracoval Ota Pavel ve svých dílech, o jeho literární činnosti v roli sportovního reportéra i o jeho nelehkém životním osudu budeme besedovat s PaedDr. Vladimírem Kopalem.

Přijďte si s námi připomenout autora nezapomenutelných děl "Smrt krásných srnců", "Jak jsem potkal ryby", "Dukla mezi mrakodrapy", či "Plná bedna šampaňského".

Na besedu jsme  pro vás připravili i několik "bonusů": budete mít možnost zhlédnout preparované rybí trofeje zapůjčené panem Jaroslavem Flekrem, ochutnáte "guláš paní rozvědčíkové", poslechnete si ukázky z díla přednesené T. Junkovou a Š. Hlaváčovou a připravena je i výstava dokumentující dílo Oty Pavla.

Přílohy:
Plakát Ota Pavel.doc