Pokračovací kurz TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI

3.1.2017

Kurz v rozsahu šesti jednohodinových lekcí jednou za měsíc je určen pouze absolventům kurzu z roku 2016 - jedná se o jeho pokračování. Navazuje na základy trénování paměti získané v loňském kurzu.

Trénování paměti se poslední dobou těší u veřejnosti stále větší oblibě. Není divu, prostřednictvím kurzu si lidé zvýší sebevědomí, uvědomí si, co dokáží, posouvají hranice svých mentálních schopností a nezřídka nacházejí i nové přátele se stejnými zájmy. Trénování paměti může mít pozitivní vliv i na život jejich okolí, když se se svými dětmi nebo vnoučaty podělí o tipy na rychlé a snadné zapamatování textů nebo čísel, paměťové hry nebo koncentrační cvičení. Trénování paměti je vhodné pro všechny věkové kategorie, protože dobře fungující paměť je možná v každém věku.

Kurz vede certifikovaná trenérka paměti I. stupně Martina Wilhelmová, která absolvovala vzdělávací semináře pořádané Českou společností pro trénování paměti a mozkový jogging.

Pro ty, kteří mají zájem letos s trénováním paměti začít, bude určena ukázková hodina trénování paměti, která proběhne v rámci celostátního Národního týdne trénování paměti. Bude se konat 16.3.2017. Přihlásit se je možné už nyní na e-mailu knihovna.zamberk@email.cz či telefonicky na 465 614 663. Podle zájmu by byl poté otevřen další vícehodinový kurz pro začátečníky.