Nacházíte se na stránce:O knihovněAktualityPředčítáme dětem

Předčítáme dětem

11.3.2016

Zveme žáky 1. - 3. tříd na pravidelné čtvrteční předčítání z oblíbených dětských knih.
Pro děti vybíráme četbu z děl známých českých i cizích autorů hodnotné dětské literatury.

Předčítání má za cíl zábavnou formou vést děti k literatuře a motivovat je ke čtení. Děti bude totiž psaný text provázet celý život, proto je potřeba, aby se již od počátku učily schopnosti mu dobře porozumět a uměly ho správně využít.

Koná se každý čtvrtek kromě prázdnin od 15 do 16 hod.

Nejbližší termíny jsou: 12. května, 19. května, 26. května.

Čtení končí poslední květnový čtvrtek.

Poznámka: děti, které chodí do družiny, převádí do knihovny knihovnice (v družině je však nutné odevzdat lístek, že rodiče s odchodem dítěte souhlasí). Za odchod dítěte po skončení programu v 16 hod. zodpovídají rodiče (předem se s dítětem domluví, zda ho vyzvednou a nebo zda může jít samo domů, knihovnice toto nekontrolují).