PŘIJĎTE K NÁM DO KNIHOVNY!

4.3.2020

NOVÉ HRY A KUFŘÍKY V KNIHOVNĚ

Zveme všechny příznivce deskových her, aby si přišli vybrat z našich novinek. Nakoupili jsme 18 her pro děti, pro celé rodiny, i smart hry pro jednoho hráče. Jak to vypadá v podzemí hradu KARAK? Kdo ze spoluhráčů je SABOTÉR? Jaká tajemství skrývá KORÁLOVÝ ÚTES? Kterému ze SEDMI DRAKŮ pomůžete získat vládu nad tajemným údolím? Pozor, ať se neocitnete V PASTI. Chcete se podílet na EVOLUCI živočišných druhů? Hledáte hru se snadnými pravidly? Zahrajte si DAO. Na chvíli se můžete stát SHADOW MASTEREM. Jste milovníci koček? Máme pro vás hru KOČIČÍ KLUB.

Nové edukativní hry a pexetria (např. o pohádkách, dopravních prostředcích, bylinkách) obohatí naše tématické kufříky, které právě procházejí rozsáhlou revizí. Doplňujeme jejich obsah o nové hračky, skládačky, obrázkové kostky, karetní hry, a další. Přijďte se podívat, co je nového ve vašem oblíbeném kufříku. Navíc jsme pro děti připravili 4 úplně nové kufříky. HASIČI jsou oblíbení hrdinové všech malých kluků. Ve stejnojmenném kufříku na ně čekají knížky, skládačky a hračky. S kufříkem LETEM SVĚTEM ve chvilce obletíte zeměkouli, zjistíte, jaká je nejdelší řeka nebo nejhlubší místo světa, podíváte se, jak žijí děti v různých zemích a vybojujete bitvu v posouvání hraničních kamenů ve hře SKOL TY SKOTY! KOUZELNÍKŮV KUFŘÍK sice neukrývá potřeby na kouzlení, ale potěší každého, kdo má rád kouzla. Můžete se podívat do ČAROVNÉHO LESA, naučit se jednoduché karetní triky a drobná kouzla nebo si vyprávět tajemné historky z prostředí magie – FIALOVÉ HISTORKY a zahrát si známou hru DOBBLE ve variantě Harry Potter. Kdo by se nechtěl stát MALÝM OCHRÁNCEM PŘÍRODY? V kufříku najdete naučné i pohádkové knížky o životním prostředí, pexetrio a audioknihu Tobiáš Lolness, kterou si jistě rádi poslechnou i dospělí.

PŘIJĎTE K NÁM DO KNIHOVNY!
Přílohy:
MANGA A KOMIKS plakát 2020.docx