Prodloužení výpůjček

3.4.2020

Podle zatím zveřejněných informací budou moci být knihovny otevřeny pro veřejnost v pondělí 8. června. Výpůjčky i rezervace jsou proto v tuto chvíli prodlouženy až do pátku 19. června, aby všichni čtenáři měli dostatek času na včasné vrácení.

Od 12. března do 19. června jsou všechny výpůjčky poskytnuty bezplatně, zpozdné se žádné nenačítá.

Jelikož se situace může změnit, prosíme o sledování našich webových stránek, kde budou k dispozici aktuální informace. Bude-li nám povoleno provozovat alespoň výdejní okénko či předávání balíčků podle předchozích objednávek, budeme Vás o tom zde rovněž informovat.

I když je knihovna pro veřejnost uzavřena, stále pro vás nakupujeme a připravujeme nové knihy.

Novinky i další knihy si můžete rezervovat přes vaše čtenářské konto a po otevření knihovny tu na vás budou již připravené čekat.

Nevíte-li, jak se do svého čtenářského konta přihlásit, napište nám na knihovnazbk@orlicko.cz a my vám přihlašovací údaje zašleme.

Poplatek za rezervaci je 5 Kč/1 kniha.

Přejeme všem pevné zdraví i pevné nervy!

A už teď se na vás všechny těšíme a až to bude možné, tak u nás v knihovně opět na shledanou!