Rozšířili jsme pro vás nabídku cizojazyčné literatury

20.4.2017

Pro naše čtenáře jsme nyní rozšířili nabídku cizojazyčných knih. Máme ve fondu knihy v němčině, francouzštině a samozřejmě především v angličtině. Mnohé z nich jsou bilingvní, tj. dvojjazyčné, kde každá stránka je v češtině i v cizím jazyce a mají různý stupeň obtížnosti.

Protože v současné době mnoho (především mladých) lidí ovládá angličtinu na vysoké úrovni a roste jejich zájem o četbu knih v původním jazyce, nabízíme jim knižní bestsellery i v anglických originálech, vydaných v britských či amerických nakladatelstvích.

V novinkách máme např.: Flynn Gillian: Gone Girl; Brown Dan: Inferno; Nesbo Jo: Midnight Sun; Sparks Nicholas: See Me; Nesbo Jo: The Devilś Star; Green John: The Fault in Our Stars; Hawkins Paula: The Girl on the Train; Moyes Jojo: The Last Letter from Your Lover; Fielding Helen: Bridget Jones's Baby: The Diaries; Rowling Joanne: Harry Potter and the Cursed Child atd.

Nabídku budeme samozřejmě i dále rozšiřovat, rádi přivítáme i tipy od čtenářů.

Rozšířili jsme pro vás nabídku cizojazyčné literatury