Nacházíte se na stránce:O knihovněAktualityScrapbook v knihovně

SCRAPBOOK V KNIHOVNĚ

2.9.2015

I v tomto školním roce pořádáme scrapbookové výtvarné dílny pro začátečníky i pokročilé.

První schůzka pokročilých (tj. těch, kteří k nám již dříve na scrapbook chodili) byla v pondělí 21. září od 17 do 19 hodin. Další schůzky proběhnou 19. října a 9. listopadu. Připravujeme vyrábění náročnějších krabiček, alb a dalších drobností ve stylu vintage.

Pro zájemce o scrapbookové vyrábění, kteří s ním zatím nemají zkušenosti, jsme opět připravili kurz pro začátečníky. Vždy dvouhodinová výtvarná dílna se bude konat třikrát do Vánoc a třikrát po Novém roce. Za šest setkání si vyrobíte přáníčka, minialba, záložky, různé krabičky, obrázek inchies, nebo si ozdobíte notýsky. Schůzky do konce roku jsou 5. října, 26. října a 23. listopadu od 17 do 19 hod.

Pro účastníky je připravena široká nabídka raznic, děrovaček, razítek, barev, šablon, svorek, průchodek, papírových kvítků a krajek, scrapbookových papírů, tvarovaných nůžek a dalších výtvarných potřeb. Svoje si přineste jen základní pomůcky (nůžky, lepidlo, pravítko).

Výtvarná dílna je zdarma, přispívá se pouze na materiál částkou 50 Kč každou schůzku. Účastníci získají inspiraci na dárky pro přátele nebo na dekorace do bytu. Vzhledem k nutnosti nakoupit materiál a připravit polotovary prosíme zájemce, aby se hlásili předem telefonicky na 465 614 663 nebo e-mailem na knihovna.zamberk@email.cz.

SCRAPBOOK V KNIHOVNĚ