Nacházíte se na stránce:O knihovněAktualityScrapbooking

SCRAPBOOKING

4.1.2017

Víte, co je SCRAPBOOK? Nejstručněji by se dal popsat jako patchwork z různorodého papíru a drobného ozdobného materiálu s využitím různých výtvarných pomůcek - raznic, děrovaček, šablon atd.

Pro zájemce o scrapbookové vyrábění jsme připravili i v roce 2017 výtvarné hodiny s různými tématy - výroba přáníček, minialb, záložek, ozdobných krabiček, obrázku "inchies", zdobených notýsků apod.

Účastníci získají také inspiraci na dárky pro přátele nebo na dekorace do bytu. Je pro ně připravena široká nabídka raznic, děrovaček, razítek, barev, šablon, svorek, průchodek, papírových kvítků a krajek, scrapbookových papírů, tvarovaných nůžek a dalších výtvarných potřeb. Svoje je potřeba mít jen základní pomůcky (nůžky, lepidlo, pravítko).

Výtvarná dílna je zdarma, přispívá se pouze na materiál částkou 50 Kč každou schůzku.   Vzhledem k nutnosti nakoupit materiál a připravit polotovary prosíme zájemce, aby se hlásili předem telefonicky na 465 614 663 nebo e-mailem na knihovna.zamberk@email.cz.

Během I. pololetí roku 2017 se sejdeme v těchto termínech:

úterý 17. ledna od 17 do 19 hod.

úterý 14. února od 17 do 19 hod.

úterý 14. března od 17 do 19 hod.

úterý 11. dubna od 17 do 19 hod.

Kurz je určen především těm, kteří do knihovny dříve chodili na scrapbooking pro začátečníky či pokročilé. Mohou se ale samozřejmě přihlásit i jiní zájemci, kteří mají se scrapbookovým tvořením již zkušenosti.