SLEDUJTE PRŮBĚŽNĚ INFORMACE NA NAŠEM WEBU

1.10.2020

Některé nejbližší akce musíme z důvodu vládních opatření rušit.

Zrušena je beseda s Milanem Zachou Kučerou PŘÍPAD ZLATÉHO VLAKU (bude přesunuta na jiný termín) a obě besedy STARÝ ŽAMBERK A ZAPOMENUTÁ MÍSTA.

Zrušeny jsou dočasně také čtenářské hodinky pro 1. a 2. třídy.

Je možné, že budeme muset přesouvat i další akce, podle toho, jak se budou vládní opatření momentálně vyvíjet (prodlužovat, rozšiřovat či naopak rušit) - sledujte proto aktuality na našem webu.

Nastalá situace není lehká pro žádnou organizaci. Je v našem zájmu zajistit pro vás co nejbezpečnější prostředí, kde se nevystavíte riziku nákazy.

Doba je těžká i pro každého jednotlivce. Vyrovnat se s nejistotou, odreagovat se, zklidnit mysl i zpříjemnit si všední dny vám pomůže i čtení. Přijďte si do knihovny vybrat knihy i časopisy, které vás zabaví a zlepší vám náladu.

V případě, že z důvodu seniorského věku či chronického onemocnění patříte do rizikových skupin a obáváte se kvůli nebezpečí nákazy pobývat na veřejných místech, nezoufejte, že se tak k nám nedostanete - můžete nás v tom případě požádat o dodání knih k vám domů. Donášku a výběr konkrétních knih je možné domluvit na tel. 721 596 726 či e-mailu knihovnazbk@orlicko.cz. Upozorňujeme však, že na donášku není automaticky nárok, vždy posoudíme, zda vám můžeme vyhovět, protože donášku budeme zajišťovat vedle svých běžných pracovních činností. Je možné, že z časových a kapacitních důvodů nebude možné službu zajistit všem zájemcům.