STARÝ ŽAMBERK A ZAPOMENUTÁ MÍSTA

25.9.2020

Z důvodu vládních opatření musíme tuto akci přesunout na jiný termín.

Sledujte proto prosím náš web.

Zveme všechny zájemce o žamberskou historii na besedu s Mgr. Jindřichem Žákem doplněnou promítáním historických dobových fotografií.

Mgr. Jindřich Žák vám představí projekt „Starý Žamberk a zapomenutá místa" i připravovaný žamberský historický sborník, seznámí s prezentací žamberské historie na Wikipedii a především promítne historické fotografie a dokumenty, které jsou pravidelně zveřejňovány na facebookové stránce Starý Žamberk a zapomenutá místa.

Vstupné je dobrovolné, vzhledem k předpokládanému zájmu se akce koná ve dvou termínech a je nutno si předem rezervovat místo na tel. 465 614 663 nebo přímo v knihovně.

POZOR! Sledujte prosím průběžně náš web, v případě, že vládní opatření, která omezují konání akcí, budou prodloužena, dojde ke změně termínu besed.

STARÝ ŽAMBERK A ZAPOMENUTÁ MÍSTA