Nacházíte se na stránce:O knihovněAktualityTrénování paměti

Trénování paměti

22.2.2022

Máte obavy ze selhávání paměti a ztráty životního komfortu s tím spojené? Přemýšlíte, jak paměť vylepšit či alespoň udržet? Přijďte nezávazně na přednášku v rámci Národního týdne trénování paměti a několik jednoduchých technik ke zlepšení paměti můžete vyzkoušet.

Už šest let pro zájemce připravujeme v knihovně kurzy trénování paměti, které prokazatelně zlepšují nejen paměť, ale i sebevědomí a psychickou pohodu účastníků. Stimulujeme při nich mozek neobvyklými podněty, učíme se používat techniky pro efektivní využití paměti, praktikujeme mozkový jogging na různá témata, hrajeme originální hry, inspirujeme se navzájem.

Trénování paměti není porovnávání výkonů ani testování znalostí. Nikdo se nemusí bát neúspěchu. Právě naopak. Přijďte se pobavit nad neobvyklými úkoly a podnítit svůj mozek k vyšším výkonům. Nenechte svůj mozek zlenivět! Počáteční nedůvěra ve vlastní schopnosti bude brzy překonána a zvýšené sebevědomí má pozitivní vliv na další život. Během trénování paměti lze najít nové přátele se společnými zájmy a rozšířit tak své společenské kontakty.

V případě příznivé epidemiologické situace plánujeme poté na podzim otevřít nový kurz trénování paměti pro začátečníky.

Vstup zdarma

Přílohy: