Vánoční dílny v knihovně

7.12.2015

V úterý 8. prosince od 17 do 19 hod. si pod vedením knihovnice Martiny Wilhelmové můžete vyrobit sadu 3D vánočních přáníček pro své blízké.

O týden později, v úterý 15. prosince od 17 do 19 hod., vyrábíme filcové vánoční ozdoby (mimořádně vhodné do rodin s miminky a batolaty). Vyrobíte-li si alespoň tři ozdoby, budete si je moci uložit do vánočního pytlíčku, který obdržíte od knihovny jako dárek!

Na výtvarné dílny je nutno se přihlásit předem na e-mailu knihovna.zamberk@email.cz , protože musíme zajistit předem dostatečné množství materiálu a pomůcek.

S sebou si vezměte nůžky, tužku, pravítko, lepidlo. Každý účastník přispívá na materiál částkou 50 Kč.

Výtvarné dílny jsou vhodné nejen pro dospělé, ale i pro šikovné větší děti. Srdečně zveme!

Vánoční dílny v knihovně
Přílohy: