Veškeré výpůjčky jsou prodlouženy do 19. dubna

22.3.2021

Protože stále ještě platí přísná protiepidemická opatření s omezením pohybu, prodloužili jsme znovu hromadně všem čtenářům výpůjčky a to do pondělí 19. dubna. Prodloužení výpůjček do tohoto data je zdarma.

Výdejní okénko knihovny je v provozu každý pracovní den v čase 8 – 17 hod.

Slouží pro vydání předem objednaných výpůjček (objednávat můžete mailem, telefonicky, či přes své čtenářské konto) a také pro vracení přečtených knih.

Poplatky za zpoždění se počítají jen za období před 22.10.2020.

Roční registrační poplatky, které měly již být zaplaceny, stačí uhradit při první návštěvě po otevření knihovny nebo při návštěvě výdejního okénka.

Bohužel nelze v knihovním programu vypnout zasílání e-mailových zpráv, které Vás upozorňují, ať si vyzvednete rezervaci, případně přijdete zaplatit roční poplatek. Nevěnujte prosím zatím těmto upozorněním pozornost, vše vyřešíme, až budeme mít standardně otevřeno.

Přejeme všem čtenářům pevné zdraví a těšíme se na shledání v lepších časech!