Vybavte se na léto - přibyly nové tematické kufříky

8.6.2020

Rozšířili jsme před prázdninami naši nabídku interaktivních tematických kufříků o čtyři novinky. Jsou to Hasiči, Letem světem, Kouzelníkův kufřík a Malý ochránce přírody. Do starších kufříků jsme přidali nové knížky, hry nebo hračky.

Také jsme doplnili sbírku komiksů a mangy. Můžete si přečíst např. další příběhy Naruta, série Tokijský ghúl (Kaneki se dostává do nesnází), finále kultovní kyberpunkové mangy Alita, pokračování série Bleach, Usagi Yojimbo a Alisik. Čekají na vás i noví hrdinové např.  Fullmetal Alchemist, Harley Quinn a Aquaman.

Čekání na prázdniny si můžete zpříjemnit novým časopisem TEČKA. Najdete v něm hádanky, příběhy, komiksy a návody na vyrábění pro děti od 6 let. Novinka, kterou v jiném časopise nenajdete, je ÚNIKOVKA neboli úniková hra. Chcete hrát? Stačí vám tužka, papír, stopky a samozřejmě bystrá hlava. Pravidelnou rubriku tu mají i DUBÁNCI. Že neznáte DUBÁNKY? To se dá snadno napravit s časopisem TEČKA nebo přímo s knihou DUBÁNCI, kterou si můžete půjčit v knihovně.

Kdo by chtěl strávit čas ve světě Arendelle, může si u nás půjčit oficiální časopis k filmu LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ. S Elsou, Annou, Olafem, Kristoffem a Swenem budete kreslit, luštit kvízy, vyrobíte si rámeček na fotku, misku nebo nástěnku, přečtete si příběhy a komiksy z Arendelle a zjistíte něco o přírodní magii.

Malým detektivům nabízíme knihy Ve vlčím doupěti, Inspektor Vogo a Mrtví ptáci nezpívají. Pro milovníky zvířat jsme nakoupili celé nové série Nemocnice pro zvířátka, Míša a její malí pacienti, Mína a kočky a nový díl Psích průšvihářů – Mazaná šeltie. Pro dobré kamarádky máme knihy Hvězdný prach, nový díl ze série Čarokrásné knihkupectví – Čokoládové dortíky pro všechny, komiksy ze série Ségry a dvě knihy ze světa Arendelle – Mrazivá kletba a Ledové království. Chovatelům draků se budou hodit komiksy ze série Jezdci z Blpu a další díly ze série Jak vycvičit draka. Na milovníky fantasy čeká nový díl Hraničářova učně, série Everless, Ink a Kouzelníků z pradávna a úvodní díl nové série Lunasterové.  Vesmírní cestovatelé si asi vyberou sérii Vesmírné mise Nikoly Borůvkové, příběhy Star Wars pro začínající čtenáře a Vesmírné putování komety Julie. Na zahradu nebo procházku jarní přírodou vás vezmou knížky Ruce v hlíně, Bylinkář, Kdyby lidi byli stromy, Stromové pohádky a Kolik pater má strom. Malí ochránci přírody si jistě rádi přečtou 50 nápadů pro děti, jak přispět k záchraně planety, Tady jsme doma, Jak se žije medvědům, Minimax a mravenec nebo Zachraňme planetu. Kdo si pořád ještě nevybral, toho možná zaujme E-den, Ledová obluda, Pohádky o vzducholodích, Podivuhodná cesta Nilse Holgerssona, Poslední dny dinosaurů, Jak šly pastelky za sluníčkem, Rockové pohádky pro malé rebely, Hororová čítanka nebo jiná knížka z naší nabídky.

PŘIJĎTE SI NA PRÁZDNINY VČAS VYBRAT!

Přílohy:
MANGA A KOMIKS plakát 2020.docx