Workshop pro rodiče s dětmi - používání výukových pomůcek LOGICO

8.10.2019

Chcete, aby pro vaše děti bylo učení hrou? Chcete vést děti k samostatnému a logickému myšlení? Přijďte načerpat tipy a zkušenosti do knihovny.

Nakladatelství MUTABENE vydává již 19 let výukové pomůcky pro předškolní i školní vzdělávání, současně jsou však tyto pomůcky určeny i pro domácí samouku, kdy se dětem věnují rodiče, případně si dítě "hraje" a současně se učí samo nebo s kamarády.

Vybrali jsme a zakoupili 4 sady her LOGICO PRIMO (pro děti ve věku 3 - 4 let) a 7 sad her LOGICO PICCOLO (pro děti ve věku 5 - 10 let), které si zájemci (registrovaní čtenáři) budou moci v knihovně půjčovat.

Nabízíme tak rodičům novou službu, která jim pomůže vést děti k samostatnému a logickému přemýšlení. Dětem pomůže s přípravou na školní zátěž a současně jim přinese radost ze hry.

Workshop, kde budou hry LOGICO PRIMO a LOGICO PICCOLO představeny, povede paní Renata Vosen z nakladatelství MUTABENE.

Srdečně zveme rodiče s dětmi, pedagogy z mateřských škol a I. stupně základních a speciálních škol i další zájemce.

Budete si moci hry vyzkoušet a rovnou i zapůjčit domů.

Přílohy:
Mutabene workshop.docx