YUCATÁN: OD KARIBIKU K MAYSKÝM PYRAMIDÁM

17.3.2023

Zkušení cestovatelé Pavel Chlum a Petr Kvarda vás během vyprávění a promítání exotických scenérií zavedou do močálů a pralesů v přírodních rezervacích s tisíciletými Mayskými památkami, roztroušenými po celém poloostrově Yucatán. Po prozkoumání mexického státu Quintana Roo se s nimi přesunete do samostatného státu Belize, odkud se vypravíte na blízké karibské ostrovy, navštívíte zde ostrov Caye Caulker, ideální to místo ke šnorchlování a lodním výletům. Spatříte pravý karibský karneval plný tance a barev na známé La Isla Bonitě. Budete se s cestovateli prodírat pralesy po obou stranách hranic Belize a Guatemaly, prolézat podzemní jeskyně a také si zaplavete v horské řece a zaskáčete z vodopádu. Cestou zpět na sever nelze vynechat skvostné světoznámé památky Mayů – komplexy Tikal, Palenque, Chicen Itza, či Cobá a další pozoruhodná místa.

Vstupné dobrovolné

YUCATÁN: OD KARIBIKU K MAYSKÝM PYRAMIDÁM