Zahrajte si s námi PODZIMNÍ QUEST

3.10.2017

Questing je nová hra - cesta za poznáním s pokladem, podobná české  šipkované. Pokud máte rádi pohyb v přírodě a rádi se dozvíte něco nového, pak je určena právě pro vás.

A jak se hledačka hraje? Text hledačky, často ve verších, vede hráče po stálé trase, nabízí jim různé indicie a jejich správné rozluštění je nakonec dovede k pokladu.

Naše hra nemůže začínat v knihovně, protože je zavřená, ale s laskavým svolením p. Vávrové je začátek v její prodejně zdravé výživy naproti finančnímu úřadu a tam si také můžete vyzvednout průvodce trasou. Nezapomeňte si vzít s sebou tužku nebo propisku, ať se můžete hned vydat na cestu.

Hledačky jsou vhodné pro všechny bez rozdílu věku a nejsou časově omezeny.  Záleží jen na vás, jestli si půjdete zahrát zítra, o víkendu, nebo za měsíc.  Přejeme příjemnou zábavu.

Přílohy:
quest plakát.docx