ZÁVĚR ČTENÁŘSKÝCH HODINEK PRO PRVŇÁČKY

5.6.2018

S blížícím se koncem školního roku skončily také čtenářské hodinky v knihovně. Prvňáčci a jejich rodiče celý rok pracovali s čtenářským deníkem Škola naruby z celostátního projektu Celé Česko čte dětem.

Každý měsíc jsme odměňovali nejlepší čtenáře a nyní máme tři vítěze, tedy nejvíce čtoucí rodiny, protože u prvňáčků je čtení skutečně společnou prací dětí i rodičů. Malí čtenáři potřebují motivaci, kterou se snaží přispět i knihovna. Knížku a drobné dárečky z projektu Celé Česko čte dětem vyhrála Verunka Malínková, Terezka Žáčková a Anička Škarková.

Se všemi prvňáčky se budeme těšit na setkání při slavnostním Pasování na čtenáře, které proběhne v pátek 15. června za účasti starosty města p. Jiřího Dytrta.